professors

Albert García López

Albert García López

Història dels Videojocs / Crónica i Cronologia del Producte Digital
Alberto Xaubet

Alberto Xaubet

Projectes I
Alejandro Ríos Jerez

Alejandro Ríos Jerez

Disseny d'Interfícies / Llenguatges de Marques
Alfonso Freire Sánchez

Alfonso Freire Sánchez

Narrativa Transmedia
Anna Pujol Ferran

Anna Pujol Ferran

Representació gràfica / Fol / EiE
Ben Kleber

Ben Kleber

Conceptes d'art Contemporani / Projectes II
Carles Bonet Papell

Carles Bonet Papell

Entorns de Desenvolupament
Carles Vilella Parra

Carles Vilella Parra

Coordinador de Graus
Carlos Coronado Muñoz

Carlos Coronado Muñoz

Modelat d'escenaris / Level Desing
Carlos González Tardón
Daniel Olaizola Suárez

Daniel Olaizola Suárez

Projectes III
David Cañadas Mazo

David Cañadas Mazo

Mecàniques de joc avançades
David Collado Ochoa
David Jaumandreu de Prado

David Jaumandreu de Prado

Eines de producció
David Valls Coma

David Valls Coma

Eines de disseny i producció
David Xicota Adell
Eli Trotta Sanz

Eli Trotta Sanz

Dibuix per a produccions digitals
Elisabeth Fonts González

Elisabeth Fonts González

Animació bàsica 3D / Animació avançada
Enrique José Sainz Navarro

Enrique José Sainz Navarro

TFG / Projectes II / Programació
Estefanía Pérez Rodríguez

Estefanía Pérez Rodríguez

Muntatge i postproducció audovisual / Integració Unitiy
Esther Lozano López

Esther Lozano López

Història de l’Art
Fernando Ruiz

Fernando Ruiz

Disseny i Programació
Fernando Suárez Peña
Ferran González Espuña

Ferran González Espuña

Composició i disseny
Flavio Escribano Serrano
Francisco Manuel Urea Galán

Francisco Manuel Urea Galán

Informática gráfica
Héctor Fuster Laseca

Héctor Fuster Laseca

Introducció a la Psicologia / Dinàmiques i motivadors pel producte digital
Hugo Lanchares Sánchez
Isaac Serrano Guasch

Isaac Serrano Guasch

Programació per a consoles
Isidro Navarro

Isidro Navarro

Projectes III / Conceptes d'art modern
Ismael Navales Farreras

Ismael Navales Farreras

Escenografia digital en entorns 3D / Modelatge 3D / Animació 2D i 3D
Israel David Martinez

Israel David Martinez

Producció musical / Efectes sonors amb videojocs i produccions digitals
Ivan Sergio Leider

Ivan Sergio Leider

Programació de jocs per a Mòbils
Jaume Duran Castells

Jaume Duran Castells

Narrativa audiovisual / Estètica del cinema
Jesús Ojeda Contreras
Joan Llobera

Joan Llobera

Fonaments de modelatge i animació de personatges
Joan Mora Guiard

Joan Mora Guiard

Projectes I
Jordi Arnal Montoya

Jordi Arnal Montoya

Mecàniques de Joc Avançades
Jordi Gutierrez Sierra

Jordi Gutierrez Sierra

Implementació d’àudio per a videojocs
Jordi Radev

Jordi Radev

Fonaments de programació / Sistemes Operatius i Xarxes
Jordi Serra Madriles

Jordi Serra Madriles

Disseny d’interfícies
Jordi Targa Torrens
Jorge Egea Izquierdo

Jorge Egea Izquierdo

Representació i expressió gràfica / Retícula i jerarquia
Jussi Holopainen
Lourdes Nicolich Ventura

Lourdes Nicolich Ventura

Principis de composició i disseny / Projectes I
M. Teresa Vidal Peig

M. Teresa Vidal Peig

Teoria de la imatge / Conceptes d'art modern
Martha Ivón Cárdenas Domínguez

Martha Ivón Cárdenas Domínguez

Matemàtiques i Àlgebra
Matias Lizana García

Matias Lizana García

Producció de música i audio digital
Montserrat​ ​Vidal​ ​Mestre

Montserrat​ ​Vidal​ ​Mestre

Fonaments de comunicació / Economia Digital / Postproducció sonora
Nikolay Naumenko

Nikolay Naumenko

Mecàniques de joc avançades
Oriol Ripoll González

Oriol Ripoll González

Taller de jocs
Òscar García Pañella

Òscar García Pañella

Matemàtiques i Àlgebra / Gamificació
Rafel Pérez
Raimon Guarro i Nogués
Raúl García Gómez

Raúl García Gómez

Empresa i màrqueting
Ricard Pérez

Ricard Pérez

Taller de Jocs
Richard-Hebert Cuello

Richard-Hebert Cuello

Metodologies Àgils de producció
Rita Costa Farré

Rita Costa Farré

Matemàtiques i Àlgebra
Ruth S. Contreras Espinosa

Ruth S. Contreras Espinosa

Usabilitat i anàlisis de jocs
Samuel Molina Covaleda